Jul 6, 2009

salam rinduu...

slm buat sume pembaca yg baik hati...

bertemu kembali.akhirnya..afte 2 month...
rindu sgt ngn blogspot.rindu sgt nk mengushar.rindu pd kalian...
pia dh msk sem 7.tgl lg 1 sem...alhamdulillah...
moga perjalanan p'studian pia akn berjaya dgn cemerlangnya...
doakan pia...dn pia jua akn m'doakan anda...result sem lps, alhmdulillah...lbh bek dr sem 5 ri tu
hrp sem ni pn lg bek...mudah2an...
sem ni jgk pia pindah rumah baru.dpn aje ngn kampus..lg cepat dn mudah.hu3.
tp server r cn kureng bgus sket (almklumlh, server free..upsi punye.hehe)
ape lg erk??6t kite story mory lg k
pia x sbr sgt nk menulis ni.tggu ek tulisan pia akan dtg.
yg pasti, pia juga sgt merindui tulisan anda...

muaahh3..slm peluk cium dr pia bt kalian semua..keep reading.keep writing ok...=)

pia : senyum manjang time nulis ni tau...senyum aje...kangen...hehe

4 comments:

khairul onggon said...

wah.. lama tu 2 bulan.. moga sem2 yg seterus terus cemerlang gemilang dan terbilang.. hehe :)

rubbysuzy_86 said...

welcomeback..hehehehe..dh lme menyepi....

"PiA" si Peri Perasan said...

sayang k.long miss u a trillion,k.long ade tag pia cek kat blog ye..muahh

.GadisManis. said...

hyee..

khairul onggon,
aah.cuti sem kn.mmg lame.sbb tu pia jd mcm tong drum dh skrg.haha.
urm, hope cmtula..moga trs CGT la..kui3

rubbysuzy_86,
toce2.rindu nihhh nk nulis kt cn..
rindu mama suzy..mama wanabe kn2?

pia...my k.long,
sayang bgt sm kamu juga...more then trllion.haha.muah3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

SILAP MATA :)